foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Już jest! Regulamin Konkursu Biżuterii Artystycznej Prezentacje 2016. W tym roku uczestnicy zmierzą się z tematem „Silver & Wood”.

„To bardzo wdzięczny temat, dopuszczający wielość interpretacji oraz inspiracji. Jednocześnie daje nieograniczone możliwości wykazania warsztatowego kunsztu. Mamy nadzieję, że połączenie materii organicznej z metalem szlachetnym pobudzi wyobraźnię uczestników, by do tematu podejść niekonwencjonalnie” – zachęcają organizatorzy: Stowarzyszenie Twórców Form Złotniczych, Międzynarodowe Centrum Targowe i Pracownia Sztuk Plastycznych.

Na wykonanie oryginalnych i niekonwencjonalnych prac uczestnicy – wszystkie osoby zajmujące się szeroko pojętą sztuką złotniczą – mają niespełna miesiąc: termin nadsyłania prac mija 16 września. W tym roku zostaną one ocenione przez jury składające się głównie z członków STFZ. „Wybraliśmy twórców z dosyć interesującym dorobkiem artystycznym” – wyjaśnił Marcin Tymiński, prezes STFZ. Autorzy prac uznanych przez jury za najlepsze zostaną uhonorowani nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi. Kto je otrzyma, dowiemy się już 30 września (piątek) o godzinie 12.00 – oczywiście podczas Międzynarodowych Targów Biżuterii i Zegarków Złoto Srebro Czas. Zapraszamy!

Katalog Prezentacje 2016 SILVER & WOOD