Tel.+48 777 666 777
office@solarsystem.com

Urodzona 7.09.1983 roku w Warszawie. Absolwentka Małopolskiego Uniwersytetu Ludowego we Wzdowie (kierunek: Rękodzieło Artystyczne), Wyższej Szkoły Promocji w Warszawie ( kierunek: Marketing i Zarządzanie) oraz Akademii sztuk Pięknych w Łodzi (kierunek: Projektowanie Biżuterii).

Od 2003 roku czynna zawodowo. Specjalizuje się w biżuterii ludowej (wykonywanej wg technik wywodzących się z terenu Karpat, m.in. Łemków, Bojków, Hucułów), filcowej, metaloplastyce oraz witrażu. Od 2004 roku prowadzi na terenie Warszawy warsztaty poświęcone powyższym technikom. W 2008 roku otwiera własną pracownię na warszawskim Mokotowie. Od 2009 roku zdobywa wiedzę z zakresu złotnictwa na ASP w Łodzi. W 2013 broni dyplom z emalierstwa.

Obecnie prowadzi własną praktykę złotniczą. Inspiruje się naturą, ludowością, kolorem oraz fakturą. W przyszłości planuje projekty związane z emalierstwem.

Prywatnie amatorka sportów ekstremalnych tj. Aerial Dances (taniec w powietrzu) oraz Capoeira. Hoduje żuki, patyczaki i inne owady.

http://www.majawozniak.eu/

http://picasaweb.google.com/majkawozniak